logo-krum-new

Všechno, co jste chtěli vědět o Krumlově, ale báli jste se zeptat.

Reprezentační ples města Český Krumlov opět zazářil [TISKOVÁ ZPRÁVA]

Jedinečná Zámecká jízdárna se stala minulou sobotu místem s největší koncentrací dam v honosných róbách a gentlemanů v perfektně padnoucích oblecích. Konal se totiž 6. ročník reprezentačního plesu města Český Krumlov, který rok od roku sílí na věhlase společenské události ve městě číslo jedna.
Exkluzivní program, hvězdné obsazení účinkujících a lákavá tombola, to byl koktejl namíchaný organizačním týmem města pro čtyři stovky lidí, které minulou sobotu zaplnily sál Zámecké jízdárny na 6. reprezentačním plese města Český Krumlov.

Večerem provázela herecká dvojice Lenka Krobotová se Sašou Rašilovem. Krumlovský komorní orchestr naladil v předsálí hosty na plesovou náladu a ti pak na parketu plně rozvinuli svůj taneční um za doprovodu orchestru Fordance orchestra.  Šestý ročník plesu se nesl v duchu pohybu a tance. Hosty plesu nadchl císařský valčík čtyř tanečních párů i romantický duet baletních tanečníků Jihočeského divadla.
Velkým očekáváním bylo vystoupení vokálního sextetu SKETY, který působí na domácí i mezinárodní jazzové scéně. Bez použití hudebních nástrojů, tedy a cappella, skupina hudebníků interpretovala své i přejaté skladby.
Nejvytíženějším místem, kde se tvořily fronty, nebyl kupodivu bar, ale fotokoutek ve foyer, který zřídil tým z Musea Fotoateliéru Seidel. Návštěvníci plesu si odnášeli vzpomínku v podobě originální fotografie a současně tak přispěli na dobrou věc. Celý výtěžek 17 100 korun byl věnován Hospici sv. Jana Nepomuka Neumanna v Prachaticích.

S velkým ohlasem se setkala i nabídka 500 atraktivních cen v tombole. Ti, při kterých ten večer stála štěstěna, si odnášeli divočáka, pobytové balíčky v hotelech, elektrokola, zážitkový let pětimístným letounem, televizi, ale i bochníky sýrů, dorty nebo výběrová vína.
„Velmi nás těší zájem o ples, který je vyhlášený tím, že od prvních tónů je hned plný parket lidí,“ uvedl starosta města Dalibor Carda. „Rád bych také poděkoval všem partnerům, kteří se na plesu podíleli a významně tak přispěli k dalšímu pokračování tradice českokrumlovského reprezentačního plesu,“ dodal starosta.
Sedmý ročník reprezentačního plesu města Český Krumlov se uskuteční 6. února 2021.
Pořadatelé:
město Český Krumlov
Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o.
Lesy města Český Krumlov s.r.o.
Služby města Český Krumlov s. r. o.
Město Český Krumlov děkuje partnerům, kteří podpořili 6. ročník
reprezentačního plesu:
Celoroční generální partner:
Budějovický Budvar, n.p.
Generální partner: 
AUTOCONT a.s.
Hlavní partneři: 
ČEVAK a.s., KOMTERM,a.s. Kámen a písek, spol. s r.o.
Partneři:
ACG-REAL s.r.o., Apartmán Ateliér Páral, Bohemia Properties a.s. – Hotel OLDINN, Bellevue hotel Latrán Services, s.r.o., BOHEMIA CONVERTING s.r.o., CB Auto a.s., Classic Pub Invest, a.s., ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s., EUROVIA CS, a.s., Hotel Arcadie, ICZ a.s., IRO stavební s.r.o., K+B Expert, s.r.o., LIPNO SERVIS s.r.o., MANUFAKTURA, POstavPO, s.r.o., SaM silnice a mosty a.s., Stezka korunami stromů, SWIETELSKY stavební s.r.o., T-MAPY spol. s r.o., TKP geo s.r.o., WAXWING s.r.o. – SVACHOVKA, VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba
Mediální partneři: Českokrumlovská televize, Českokrumlovský deník
Fotogalerii naleznete zde: www.ckrumlov.info/docs/cz/fotogalerie_ples_mesta_2020.xml

Autorem fotografií je Lubor Mrázek.