logo-krum-new

Všechno, co jste chtěli vědět o Krumlově, ale báli jste se zeptat.

TZ: Tajemník Městského úřadu Český Krumlov Radim Rouče odchází z funkce. Na uvolněné místo bylo vypsáno výběrové řízení

Radim Rouče končí k 31. 8. 2021 na pozici tajemníka Městského úřadu Český Krumlov. Tuto funkci vykonával 10 let a odchází z vlastního rozhodnutí. Na pozici tajemníka Městského úřadu Český Krumlov bylo vyhlášeno řádné výběrové řízení s termínem podání přihlášek do 31. 7. 2021
K ukončení funkce tajemníka vedly Radima Roučeho osobní důvody. „Můj osobní názor je, že v žádné funkci bychom neměli zůstávat navěky. Po deseti letech na pozici vedoucího českokrumlovského úřadu jsem cítil, že přišel čas na změnu, čas zužitkovat nabyté zkušenosti jinde, a stejnou měrou dopřát i Českému Krumlovu nový impulz. Naskytla se mi zajímavá pracovní příležitost, rozhodl jsem se ji tedy využít a změnit působiště,“ vysvětluje Radim Rouče.
Tajemník podal písemnou rezignaci a do 31. 8. 2021 běží výpovědní lhůta. Na uvolněnou pozici vypsalo město Český Krumlov výběrové řízení. Zájemci mohou podávat přihlášky do 31. 7. 2021.
„Radimu Roučemu bych chtěl moc poděkovat za práci, kterou pro město Český Krumlov odvedl. Městský úřad se pod jeho vedením změnil jak zvenku díky rekonstrukci fasády, tak zejména uvnitř směrem k modernímu fungování, které bylo několikrát oceněno v soutěži Přívětivý úřad. Přál bych si, aby jeho nástupce pokračoval v nastaveném trendu využití moderních technologií ve prospěch občanů i pracovníků úřadu“, sdělil starosta města Dalibor Carda.
Tajemník úřadu je zaměstnancem města a je odpovědný starostovi za plnění úkolů úřadu v samostatné i přenesené působnosti. Tajemník řídí a kontroluje činnost zaměstnanců města a je pracovněprávně přímým nadřízeným vedoucích odborů a samostatných oddělení.